Zootropolis Filminde Yer Alan Hayvan Türleri Ve Özellikleri

Animasyon filmi sevenlerce en çok beğenilenlerden biri de Zootropolis adlı yapım olmaktadır. Bu film içeresinde yer alan hayvanlar ile dikkatleri üzerine çekmek ile beraber oldukça eğlenceli ve bir o kadar heyecanlı senaryosu ile izleyicilerden tam not almıştır. Bu filmde daha çok hayvan türleri arasındaki farklılıklara değinilmekte ve buna paralel olarak da pek çok farklı cinsten hayvanı bünyesinde barındırmaktadır.

 Bahsi geçen bu hayvanlar ve onların özellikleri ise şu şekilde olmaktadır;Zootropolis Filminde Yer Alan Hayvan Türleri Ve Özellikleri

 Tilkiler

Yırtıcı hayvanlar arasında en çok dikkat çeken ve adı geçen bu filmde en çok ön plana çıkan hayvan türü şüphe yok ki tilkiler olmaktadır. Kurnazlıkları ve tehlikeli oluşları vurgulana bu tür ile alakalı olarak en doğru kanı ise filmin sonunda açığa çıkmaktadır.

 Tavşanlar

Yırtıcı olmayan hayvanlar arasında yer alan tavşanlar da filmimizde sevecenlikleri ve sıcakkanlı oluşları ile dikkat çekmektedir. Bunun yanında filmin baş kahramanı olan tavşanın son derece azimli ve çalışkan olması da bir başka önemli detaydır.

 Fareler

Filmin senaryosu kapsamında kendilerine ait ufak bir şehirleri olan fareler de son derece sevimli bir şekilde beyaz perdeye yansıtılmıştır. Ayrıca yine filmde mafya babası olarak lanse edilen fare de ayrı bir renk ve hava katmaktadır.

 Tembel Hayvanlar

Şüphesiz söz konusu olan bu filmde en eğlenceli ve izleyicileri en çok güldüren sahne tembel hayvanların olduğu bölümdür. Son derece ağır ve hantal ancak bir o kadar sevimli ve sempatik bir şekilde hareket eden bu hayvanların memur olarak yansıtılması da filme ayrı bir hava katmaktadır.

Bunun yanında mevzu bahis olan bu başarılı yapımda aslanlar, koyunlar, boğalar, filler, kaplanlar, kutup ayıları ve daha pek çok farklı hayvan türlü türlü özellikleri ile bulunmaktadır.