Kıyafet Seçimi 

Sütyen Seçimi

İç giyimin en önemli noktalarından biri de sutyen seçimidir. Doğru seçilmeyen bir sutyende elbisemiz ne kadar şık olursa olsun ya da biz ne kadar güzel görünsek de sonuç tam bir felaket olacaktır. Doğru tercihlerle fazlalığımızı kapatabilir ya da albeniye dönüştürebilir hatta vücudumuzu bambaşka bir hale getirebiliriz.

sutyen secimi Özellikle yazın en çok tercih edilen modellerden birisi halterci modeli sutyenlerdir. Omuzdan gelen ince bir askı ile göğüslerinizi mükemmel taşırken, herhangi bir potluğa ya da taşmaya neden olmaz. Kopçasız yani yapıştırmalı modellerin de kullanımı son senelerde oldukça yaygınlaştı. Sadece özel gecelerde veya abiye kıyafetlerde değil ancak gündelik yaşamda da kullanılmaya başlanan bu modeller özellikle sırt dekolteli kıyafetlerin bir numaralı sutyeni.

Dikişsiz modeldeki sutyenler ise dar elbiselerle mükemmel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle fazlalıkların sıkıştırılması ve transparan kıyafetlerin altında tercih edilen tek parça iç çamaşırları ise bayanların çoktan gözdesi olmuş durumda. Değişken askılı modeller ise oldukça kullanışlı olduklarından hemen her kıyafetle mükemmel bir biçimde kombine edilebilir. Örneğin tek omuzlu bir elbisede kullanmak için bu modelin ince askılısını satın alabilir ya da askılarınızı çaprazlayarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Eğer kıyafetinizde göğüs dekoltesi kullanacaksanız, mutlaka toparlayıcı ve ayarlanabilir bir sutyen seçin. Eğer göğüsleriniz büyükse ya da aktivitelerle dolu bir yaşantınız varsa yüzücü modeller tam size göre. Straplez kıyafetleriniz içinse straplez modeldeki sutyeni kullanabilirsiniz.

Related posts