Şık Tasarım ve Üstün Okuma Performansı Honeywell Voyager 1200g

Şık Tasarım ve Üstün Okuma Performansı Honeywell Voyager 1200gBOER Bilişim’in dağıtımını yapmış olduğu büyük OT/VT markalarından biri olan Honeywell piyasada bulunan en gelişmiş barkod okuyucu motorlarını üretmektedir. Voyager 1200g lazerli okuma performansı ile Honeywell’in farkını kanıtlar niteliktedir.

Voyager 1202g’nin 1D lazer okuyucusu tüm 1D barkodları saniyede 100 taramalık bir tarama hızı ile okuyabilir. Gelişmiş okuyucu modülü yıpranmış, kalitesiz basılmış barkodların da en hızlı ve doğru şekilde okunmasını sağlar. Voyager 1200g CodeGate teknolojisi ne sahiptir, bu teknoloji sayesinde menü tarama uygulamalarını daha verimli hale getiren doğru barkodu seçip okuma özelliğini sunar. Voayger 1200g’nin Şık ve ergonomik yapısı elde kullanımı uygun hale getirir. Ayrıca gelişmiş bir hareket algısı vardır, hareket algısı sayesinde okuyucu standına yerleştirildiği an otomatik olarak stant moduna geçebilir. Stant üzerindeyken prezentasyon modunda kullanıma olanak sağlar ve bu sayede yüksek hızlı bir sabit okuyucu gibi de kullanılabilir. Hafif endüstriyel alanlar, ofisler ve perakende ortamlarının genel barkod okuma işlemleri için idealdir. Voyager 1200g esnek bağlantı seçenekleri ile de tercih edilir bir cihazdır; USB, Keyboard Wedge ve RS-232 arayüzlerinin hepsine sahiptir.

Endüstriyel bir okuyucu olmamasına rağmen Voyager 1200g oldukça dayanıklı bir barkod okuyucudur. Su ve toz dayanımı IP42 seviyesindedir, 1.5 metreden yere defalarca düşse dahi çalışabilir, ayrıca 0°C ile 50°C arası sıcaklıklarda sorunsuz çalışabilir.

Honeywell Voyager 1200g