N11 Nasıl Bir Alışveriş Sitesidir Nasıl Alışveriş Yapılır

İnternet ortamında alışveriş günümüzde oldukça yaygınlaşmış ve güvenli bir duruma gelmiştir. Güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve kaliteli ürün hizmeti sunan ne popüler alışveriş sitelerinden biri N11.

2012 yılında Doğuş Grubu ve SK Group tarafından kurulan N11, ülkemizde ciddi üye kitlesiyle en önemli alışveriş sitelerinden biri olmuştur. N11, çeşitli marka ve firmaların, ürünlerini internet ortamında güvenli şekilde satmalarını amaçlamaktadır.

N11 Nasıl Bir Alışveriş Sitesidir Nasıl Alışveriş Yapılır

 N11 YETERİNCE GÜVENLİ Mİ?

N11, alışveriş dünyasında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerin temin edilmesinde aracılık yapmakla birlikte satış ve sonrası hizmetlerde de oldukça başarılıdır. Seçmiş olduğunuz ürün ve mağaza hakkında detaylı açıklamalar ürün sayfasında bulunmaktadır. Ayrıca ürünü almadan önce ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünün kalitesini ve mağazanın satış sonrası memnuniyet hizmeti hakkında bilgi edinebilirsiniz. N11 üzerinden ürünü satın aldığınızda, ödeme şekli olarak kredi kartı kullandığınız zaman bankaya 3D secure güvenlik sistemiyle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka avantajlarına göre ürün ödemesini taksitlendirebilir, banka puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Güvenli alışveriş için N11, almış olduğunuz ürünün ödemesini ürün kargoya verildikten sonra 3 iş günü süre için bekletmektedir. Ürünle ilgili sorun yaşadığınızda ödeme süresini uzatarak yaşadığınız sorunun çözümlenmesini sağlayabilir, iptal ve iade kolaylığı yaşayabilirsiniz. Ayrıca ürün satışından sonra, ürünlerin aynı gün ve en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilmesi ve anlaşmalı kargonun en kısa sürede ürünü teslim etmesi, N11 alışveriş sitesinin güvenilirliğe ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ YETERLİ Mİ?

Bilgisayardan bahçe ürünlerine, kitap çeşitlerinden bebek giyimine kadar binlerce çeşidi barındıran N11, ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktada toplayarak aradığınız ürünlerin kolay temin edilmesini amaçlamaktadır. Sunmuş olduğu 7/24 destek hizmetiyle tüm soru, sorun ve görüşleriniz için istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.