Kredi Kartı İle Coin Alma İşlemi

BİTCOİN İŞLEMLERİ

Günümüzün en popüler yatırım araçlarından biri bitcoindir. İlk zamanlarda kendini çok fazla kanıtlayamayan bitcoin, son dönemlerde güvenilir olması ve yüksek kazançlar sağlaması nedeni ile gelişme göstermiştir. Bitcoin almak için sanal cüzdan oluşturan yatırımcılar, banka transferi ile alım satım işlemlerini gerçekleştirirken kredi kartı ile bitcoin alımı işlemlerinin gündeme gelmesi ile birçok yatırımcı işlemlerin nasıl yapıldığını merak etmeye başlamıştır. Bitcoin almanın en kolay ve güvenli yolu olarak görülen kredi kartı ile diğer altcoinlerin de alımı gerçekleştirilebilir.

BTC denilen bitcoin, kripto paralar içerisinde en popüler olanıdır. Bitcoin gibi popüler olan birçok altcoin de bulunmaktadır. Bu altcoinler de kendini geliştirmektedir ve bitcoinin hacmine yaklaşmak üzeredir. Bu kadar çok kullanıcısı olan coinler için kredi kartı ile coin alma işlemi daha çok önem taşımaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıda anlatılmıştır.

KREDİ KARTI İLE COİN ALMA İŞLEMLERİ

Kredi kartı ile coin alma işlemi için aranan ilk özelliklerden biri kesinti olmamasıdır. Ya da kesintinin çok az olmasıdır. Bir diğer özellik ise onay işlemine gerek kalmadan kredi kartı ya da bankamatik kartı ile coin alınmasıdır.

Geliştirilen sistem sayesinde kredi kartı ile bitcoin alımı esnasında onaya gerek yoktur. Yani bankanızdan onaya gerek kalmadan ya da sistem tarafından evrak talep edilmeden kredi kartı veya debit kart ile bitcoin almak mümkündür. Ancak bunun için öncelikle güvenilir bir coin sitesi seçilmelidir.

Güvenilir site arayışında yurt dışında bulunan binlerce site arasından tercih yapmak yerine, Türkiye’de hizmet veren daha az sayıdaki coin siteleri arasından seçim yapmak daha mantıklıdır. Sayı az olduğu için güvenlik araştırması da daha kolay olmaktadır.

İndacoin sitesi coin alım – satım işlemlerinde aracılık eden güvenilir ve popüler bitcoin borsalarından biridir. Bu ve bunun gibi güvenilir borsalara üye olduktan sonra kredi kartınız ya da debit kartınız ile bu sitelere para gönderme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemden herhangi bir ücret alınmaz. Cüzdanınıza eklenen bu para ile de bitcoin al seçeneğinden bitcoin alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler son derece basittir.

Related posts