Günlük Elbise KombinleriKıyafet Seçimi 

Günlük Elbise Kombinleri

Günlük Elbise KombinleriArkadaşlar haydi bakalım hep beraber seçelim sokaklarda, mekânlarda, okullarda, kafelerde ne şekilde giyinmeli? Nasıl bir tarz çizilmeli? Bunları beraber belirleyelim. Sonra sokaklarda komik bir duruma düşmeyelim.

Kim bu senenin kombinlerinde en çok kullanılacak renkleri biliyor acaba? Aranızda bilen benim gibi araştıranlarınız vardır mutlaka. Bu senenin tüm kombinlerinde üçüncü boyuta geçiş var. Neon renkler denince 2014 yılı anılacak adeta günlük kombin denince aklınıza ne gelirse gelsin fakat renk olarak mutlaka neon renkler yer alsın.

Yaz ayları yaklaştığı için benim en çok sevdiğim giysiler şort modelleridir. Bir an önce onlara kavuşmak için sabırsızlanıyorum. Evde de sokaklarda da çarşıda da pazarda da şort ve atletimi giydim mi rahatlıkta yoktur keyfime diyecek. Şortların ablaları olan eteklerde de durum aynıdır bende çok havalı olan 2015 sokak etekleri gayet renkli, çiçekli ve cıvıl cıvıllar. Yaz aylarında bacakları rahatlatmak adına giyerim etekleri, katılırım rahat ve süslü kızların arasına.

Asimetrik kesim modellerinin yer aldığı etekler, en sevdiğim model ve asla modası geçmeyen kloş etekler yine yazın en kullandığım günlük giysim olabilecekler. Günlük kombin olunca pek gelmez akla, işten gelmiş boş bir vaktinizdesiniz. Kendinizi dinlemek adına sokağa çıkacaksınız ne giyersiniz rahat ve bir o kadarda size yakışan güzel şeyleri aynı anda talep edersiniz.

Moda her yerde her mekândadır. Her konseptin kendine özgü, uyan bir stili vardır. Günlük konseptlerde diğerlerine göre farklılık gösterir. Günlük yaşantımızda pantolonları çok sıklıkla tercih edebiliriz. Dar paça pantolon bir kot ile yaza uygun kumaşlardan oluşan bisiklet yaka bir üst ile uyarlama yaparak gayet sokağa yakışır bir tasarlama yapabilirsiniz.

Günlük Elbise KombinleriPantolonlarda İspanyol paça tarzındaki değişim 2014 yılında yine karşımıza çıkıyor. Özellikle kısa ve neon renklerinden oluşan cafcaflı ceketler ile günümüz çok renkli geçecek gibi duruyor. Sizlerde ceket giymekten hoşlanırsanız eğer vakit kaybetmeden sezonun bir birinden renkli capcanlı ceket modellerinden kendinize uyanı tükenmeden alın günlük kombininizi tamamlayın derim.

Sokak modasında gömlek vs. yerine bol salaş üstler bu sezon çok sık olarak bir çpk kişinin üzerinde rastlanacak rahatlama aylarına girdiğimiz bu aylarda kısa kollular ile serinleyebilirken aynı zamanda da vücudumuz hiç sıkılmadan nefes alacak adeta.

Taytları günlük kombinlerde en çok genç bayanlarda çoğunlukla göreceğiz yine. Fakat hep siyah ve siyahın tonlarının dışında tüm renklerden ayrı ayrı uyarlanmış olan taytları bulabilmenizde çok kolay olacak. Renklerin dansına şahitlik yapan desenli ve neonun bu tayt modellerine adını yazdığı taytları; kalın askılı bir atlet ile köbinleme yapabileceksiniz.

Ben günlük hayatta da, resmi hayattak olduğu gibi ciddi takılırım derseniz. Günlük kombinlerle pek uğraşmak istemem tek parça giyerim çıkarım diyen kişilerden iseniz sizi de bu sezon tasarımcılarımız unutmamışlar. Bir birinden güzel sempatik yazlık elbiseleri herkes mutlaka alıp giyecektir umarım. Farklı bir alternatif, alt ile üst ile uğraşmak istemeyenlerin kolaylıkla ve gayet rahat bir şekilde kullanabilecekleri cıvıl cıvıl, ince kumaşlardan tasarlanmış, çiçekli figürlerin yoğun çalışıldığı günlük elbiseler; kısa ve uzun modelleri ile elbise severlere sunuluyor.

Related posts