En Sağlam En Güçlü Psion Omnii XT15Hızlı 

En Sağlam En Güçlü Psion Omnii XT15

En Sağlam En Güçlü Psion Omnii XT15Psion El terminalleri üstün dayanıklılıkları ve gelişmiş performanslarıyla endüstriyel alanlardaki tüm mobil uygulamaların verimini arttıran ürünler olmuştur. 2014 yılının başından itibaren Motorola Solutions tarafından piyasaya sürülen Psion ürünleri, BOER Bilişim güvencesi ile müşterilere sunuluyor. Psion Omnii XT15 Psion gücünü gözler önüne seren en gelişmiş terminaldir.

Omnii XT15 piyasada bulunan en sağlam el terminallerinden biridir. Hem IP65 hem de IP67 seviyesinde toz ve su dayanımına sahiptir, -20°C ile 50°C arası sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde %95 yoğuşmasız çalışır. Dış yapısı 2 metre yükseklikten beton zemine defalarca düşmeye dayanıklıdır. Gelişmiş dayanıklı bir yapıya sahip olmasına rağmen Omnii XT15 oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

Omnii XT15’i rakiplerinde ayıran sadece üstün sağlamlığı değildir, aynı zamanda sahip olduğu üstün performans ve esnekliklerle de farkını belirtir. Texas Instruments AM3715 Sitara işemcisi ile hızlı bilgisayar performansını, Microsoft Windows CE 6.0 ve Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemi seçenekleri ile de mobil işlemleri en verimli hale getirecek uygulamaları kullanıcılarına sunar. 1GB ROM ve 256MB RAM’i ve Micro SD kart ile 32GB’a kadar genişletilebilir hafızası ile kısıtlamalara maruz kalmadan işlemleri en etikili En Sağlam En Güçlü Psion Omnii XT15şekilde gerçekleştirmeyi sağlar. Psion’un çok yönlü yapısını devam ettiren XT15 tüm 1D ve 2D okuyucu modüllerini de kullanıcılarına sunar, 3 Mega piksel kamerası ile de veri toplama uygulamalarının üretkenliğini arttırır. Toplanan verilerin akışını her zaman sürekli kılmak adına Omnii XT15 Bluetooth, WiFi ve GPS bağlantı özelliklerine sahiptir. 3.7 inçlik VGA ekranı en yüksek seviyede görünürlüğe sahiptir bu sayede her türlü ışık ortamında en iyi görüntüyü sağlar. Ayrıca kendi gibi ekranı da son derece sağlam yapıdadır; çizilmelere, çatlamalara karşı dayanıklıdır.

Bir endüstriyel terminalde olması gereken bütün veri toplama seçeneklerini , üstün bilgisayar performansını ve sağlamlığı modüler yapısı içerisinde kullanıcılarına sunan XT15, verimliliği her zaman yüksekte tutacak bir yatırımdır.

Related posts