Deri ModasıKıyafet Seçimi 

Deri Modası

Biz bayanların kullanmaktan büyük bir zevk duyduğu deri, modanın en son trendlerinden birisi. Sonbahara, kışa ve ilkbahara uyum sağlayabilen deri kıyafetler, oldukça zengin ve şık bir görünüm vermekte. Asilik ve seksilikten de ödün vermeyen deri kıyafetleri hangi parçalarla birlikte nasıl kullanmalıyız?

Deri ModasıSuni ya da gerçek, deriden siyah mini elbiseler kullanımı rahat ancak frikik konusundan dikkatle taşınması gereken oldukça şık ve hatta sevimli kıyafetlerdir. Dilerseniz dantelli dilerseniz şifon ya da sade deriden bu kıyafetleri topuklu ya da babetlerle birlikte kullanabilir, gece gezmelerinizde ya da günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Farklı renk yelpazesinden istediğiniz bir pileli deri eteği hem kış hem de ilkbaharda kullanabilirsiniz. Örneğin omuzdan uzun saplı deri bir çantayla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Deride diğer renkleri kullanmaya da açıksanız özellikle şarap kırmızısını demenizi öneririz. Son birkaç sezondur modacıların gözdesi olan ağırlığıyla fark yaratan şarap kırmızısı dar bir pantolon ya da şort ve kalem eteklerle mükemmel görünecektir. Dilerseniz seçiminizi alt giyimden de yapabilirsiniz. Bayanlarda çok seksi duran deri taytları da gönül rahatlığıyla kullanabilir ve kolaylıkla diğer parçalarla kombinleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta suni deriler zamanla aşınır bu nedenle dikkatli kullanmak şart. Deri ceketler ise havalı ve asi görüntülerinin yanı sıra özellikle son çıkan modelleriyle seksiliği ve zarafeti aynı anda sağlayan eşsiz modeller. Etekler ise özellikle ofis hayatının ve hatta davetlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Related posts

One Thought to “Deri Modası”

  1. Sedat

    bir erkek olarak arabamın koltukları deri yazın pişiriyor insanı o halde bu derilerle yazın bu kadınlar ne yapacak hiç onu düşündüler mi acaba. moda moda da mantık çerçevesinde onu düşündüler mi ?

Comments are closed.