Kıyafet Seçimi 

Büyük Göğüsler İçin Moda

Büyük göğüslü kadınların birçoğu göğüslerinden şikâyetçiyken küçük göğüslü kadınlarsa büyük göğüslerin hayalini kurarlar. Evet, moda sektörü son senelere kadar büyük göğüslü bayanları biraz ihmal etse de artık önlerine birçok seçenek sunmakta. Sadece güzel görünmeleri için doğru kıyafeti tercih etmeleri gerekir.

Büyük Göğüsler İçin Moda Büyük göğüsler için moda konusunda çok büyük önem taşıyan konu sutyen seçimidir. Seçilecek sutyen kesinlikle zaten büyük olan göğüsleri daha da büyük göstermemeli, yanlardan taşmalara sebebiyet vermemeli ve sarkık durmalarını engellemelidir. Bu nedenlerle desteksiz, kalın askılı ve kalıplı sutyenler tercih edilebilir. Sutyeninizin mutlaka toparlayıcı özellikte olmasına dikkat edin. Beden küçülten modellerin varlığını da aklınızdan çıkarmayın ve mümkünse birkaç adet edinin.

Kıyafet konusundaysa dikkati göğüslerden çekip biraz daha boyun bölgesine vermeli bu nedenle isteğe göre dekolteli ve derinlikteki V yakaları tercih etmelisiniz. Dilerseniz V yaka kıyafetin içine bir başka parçayı kullanabilirsiniz. Kare yakalı parçaları da gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz ancak mümkün olduğunca bisiklet yaka ya da boğazlı modelleri tercih etmeyin. Kesim olarak daha ince kesimlere sahip kıyafetleri kullanmanızı tavsiye ederiz, eğer örgü kullanmak istiyorsanız sizi iri ve hantal gösterecek kalın örgüleri değil daha zarif ve ince örgüleri tercih edin. Büyük desenlere sahip ya da çizgili kıyafetleri ise mümkünse giymeyin ve kruvaze modelleri tercih edin. Böylece insanların bakışlarını direk göğüslerinizin büyüklüğüne çekmemiş olur ve vücudunuzu orantılanmış olursunuz.

 

Related posts

One Thought to “Büyük Göğüsler İçin Moda”

  1. Merve Kocakurt

    hiç göğüs olmaması çok kötü bişey arkdaşalarımdan bazıları var hiç sütyen takmıyor bile erkek gibi dolaşıyolar çok garibime geliyor göğüs bence çok abartılı olmadığı zaman bir kadın için güzel bişey

Comments are closed.